Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Levné ubytování České Budějovice - pension

  Zpět na regionLevné ubytování České Budějovice - pension

 
Foto ubytování


Ohodnoť toto ubytování

České Budějovice

Levné ubytování České Budějovice - pension

Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt v dvoupokojovém apartmánu pro 1 – 4 osoby a v pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových.

Apartmán České Budějovice ideální pro mladé i seniory, cyklisty, motocyklisty, rodinnou dovolenou, i pro služební cesty a pracovní skupiny.

Ubytování České Budějovice vám umožní vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Levné pensiony České Budějovice jsou ideální pro rodiny s dětmi, dovolenou i pro pracovní cesty firemních zaměstnanců, kteří hledají ve městě levné dlouhodobé ubytování.

Pension České Budějovice vám umožní parkování osobních i dodávkových automobilů zdarma před objektem nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Krátkodobé nebo levné dlouhodobé ubytování České Budějovice s komfortním vybavením, vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou Vám zaručí příjemný pobyt a po předchozí dohodě s recepcí pensionu umožní pobyt se psem.

Pensiony České Budějovice jsou oblíbenou kategorií ubytování i pro svou rodinnou atmosféru a příjemnou cenu.

Dlouhodobé ubytování České Budějovice lze během dovolené využít jako výchozí bod pro procházky či výlety do okolí města nebo celé oblasti Jižních Čech.

Cena za ubytování od :   890    
 
za jednolůžkový pokoj
Detail na webu
https://www.penzionminor.cz

Nahlásit nefunkční odkaz
 
 
Adresa : České Budějovice, Školní 8, 370 10
Zobrazit na mapě


Vybavení ubytování
 


Na mapách google
Google mapy


Předpověď počasí v regionu
Další tipy na ubytování

 

Bezplatná inzerce byty Ostrava prodej, pronájem. | Další odkazy

(c) 2008-2023 Katalog ubytování v České republice

      ubytovani@top99.cz