Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

  Zpět na regionUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

 
Foto ubytování


Ohodnoť toto ubytování

České Budějovice

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Ubytování České Budějovice, levný penzion nedaleko centra i výstaviště a patří ve městě mezi nejlevnější a řadí se mezi oblíbené a často navštěvované penziony a levné hotely se snídaní. Snadné parkování osobních automobilů i dodávek před penzionem nebo na uzavřeném a kamerou monitorovaném parkovišti.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice poskytuje kvalitní ubytování nedaleko centra města a výstaviště se nachází poblíž vysokoškolské koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

Levný penzion České Budějovice nabízí možnost volby z různých druhů pokojů, vybrat si takový, který bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Apartmány i pokoje v celém objektu levné ubytování České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastní koupelnou, WC, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a LCD televizí se satelitním příjmem a rádiem. Rychlé připojení k Wi-fi internetu je v celém penzionu zdarma.

Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích je ideální pro seniory, cyklisty, motocyklisty, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny i dovolenou oblasti Jižní Čechy, mezi penziony v Českých Budějovicích je velice oblíbeno a navštěvováno. Ubytování v levném penzionu v Českých Budějovicích se psem je možné po dohodě s recepcí.

Penzion České Budějovice, je snadno a bez problémů dostupná autem nebo městskou hromadnou dopravou, stanice MHD linky č. 6. a 18. je v těsné blízkosti ubytování.

Nabízíme ubytování v Českých Budějovicích na jednu i více nocí za nejlepší přijatelné ceny.

Cena za ubytování od :   490   do   890
 
Cena za osobu
Detail na webu
http://www.ubytovani-cbudejovice.cz

Nahlásit nefunkční odkaz
 
 
Adresa : České Budějovice, Školní 8, 370 10
Zobrazit na mapě


Vybavení ubytování
 


Na mapách google
Google mapy


Předpověď počasí v regionu
Další tipy na ubytování

 

Bezplatná inzerce byty Ostrava prodej, pronájem. | Další odkazy

(c) 2008-2023 Katalog ubytování v České republice

      ubytovani@top99.cz