Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Apartmány Lipno Loučovice

  Zpět na regionApartmány Lipno Loučovice

 
Foto ubytování
Foto ubytování
Foto ubytování
Foto ubytování
Foto ubytování


Ohodnoť toto ubytování

Loučovice

Apartmány Lipno

Ubytování Lipno v soukromí, dovolená přehrada k pronájmu 2 apartmány 3+1 ideální pro rodiny s dětmi skupiny každý do 7-14 osob s pergolou a zahradou u lesa, na okraji přírodní rezervace památky Čertova stěna Luč přímo na cyklostezce Vyšší Brod 6 km Lipno nad Vltavou 3 km. Krásy Lipenska a Vyššebrodska mají za každého ročního období co nabídnout, nedotčená příroda Švarcenberský kanál a začátek CHKO Šumava jsou toho příkladem.

Apartmá se nachází v rekreační oblasti Lipno spjaté s mnoha sportovními aktivitami odpočinkem dovolenou a relaxací. Jaro léto podzim zima rekreace na Lipně: cyklistika, turistiku, nordick walking, vyjíždky na koních, plavání, bobová dráha, lanoví park, wellnes aquapark, stezkadokorunstromů,království lesa Lipno. Na Lipně a v okolí se nachází mnoho přírodních skvostů, rezervací, památek, rezervace Vyššebrodsko, Medvědí, Čertova stěna, rašeliniště Kapličky začátek CHKO Šumava, Švarcenberský kanál nebo nejvýše položená zřícenina vyhlídka Vítkův hrádek sv. Tomáš.

Cena za ubytování od :   300   do   450
 
Sezonní týdenní pobyty. Mimo sezonní a zimní individuální pobyty od 300,-Kč.
Detail na webu
http://www.apartman-lipno.cz

Nahlásit nefunkční odkaz
 
 
Adresa : Loučovice č.155 38276
Zobrazit na mapě

Poznámka :
Apartmán je nekuřácký. V cenách jsou zahrnuty lůžkoviny,elektrická energie, voda, topeni. V cenách nejsou zahrnuty energie spotřebičů, které nejsou nedílnou součástí apartmánu! Slevy na týdenní sezonní pobyty Apartmán Lipno do max. 7 osob. Výrazné slevy na mimo sezonní týdenní pobyty Apartmán Lipno do 7 osob. Individuální Zima a mimo sezona pobyty po dohodě s majitelem od 300,- Kč Nejlepší slevy pro volný čas 1+1 na Lipensku s průvodcem Grenzgenial zdarma k pobytu ubytování Apartmán Lipno

Vybavení ubytování
 


Na mapách google
Google mapy


Předpověď počasí v regionu
Další tipy na ubytování

 

Bezplatná inzerce byty Ostrava prodej, pronájem. | Další odkazy

(c) 2008-2024 Katalog ubytování v České republice

      ubytovani@top99.cz