Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Ubytování Turnov

  Zpět na regionUbytování Turnov

 
Foto ubytování


Ohodnoť toto ubytování

Turnov

Ubytování Turnov

Ubytování Turnov Vám nabízí levné a komfortní ubytování v Turnově v srdci Českého ráje za jedny z nejnižších cen v okolí Turnova. Turnov je označován za srdce Českého ráje a my Vám nabízíme ubytování na okraji města Turnov v apartmánech. Ubytování Turnov se nachází na okraji města Turnova s výhledem do Českého ráje: například Valdštejn, Trosky, Hrubá skála, Skalní město, Kozákov a plno dalších turisty hojně navštěvovaných památek a krás Turnova a Českého ráje. Pokud se chystáte na výlet do Českého ráje nebo Turnova, navštívit památky v Turnově a jeho okolí, tak nás kontaktujte. Ubytování Turnov je na klidném a slunném místě v CHKO Český ráj.

Ceny ubytování u nás si může každý jednoduše spočítat. Ceny uvádíme konečné včetně všech poplatků.

Nabízíme Vám ubytování v Turnově v srdci Českého ráje ve dvou samostatných objektech.

Objekt 1.
Ubytování ve 2-4 lůžkových dobře udržovaných pokojích plně vybavených včetně lednic a vlastního sociálního zařízení. K pokojům je plně vybavená kuchyňka. Na všech pokojích je možná přistýlka.

Objekt 2.
Ubytování apartmánového stylu. Ubytování složené ze dvou pokojů, sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyňkou. Každý z pokojů má svůj vlastní vchod. Pokoje jsou udržované a čisté.Ubytování v apartmánu.

Pro hosty našeho ubytování Turnov je k dispozici venkovní vyhřívaný bazén, dětské hřiště pro Vaše děti, velká trampolína, ping pong, posezení v altánu s krbem a velká zahrada s možností stanování. Z pokojů je výhled na již zmiňované krásy Českého ráje a na okraj města Turnov. U ubytování je parkování na zpevněné ploše.

Nově jsme pro Vás připravili půjčovnu kol na Vaše výlety po Turnovsku a Českém ráji. Na možnost půjčení kola se informujte.
Točené pivo Svijany 11° nonstop k dispozici. Regionální pivo Českého ráje.

Cena za ubytování od :   150    
 

Detail na webu
http://www.ubytovani-turnov.cz/

Nahlásit nefunkční odkaz
 
 
Adresa : U Rybníka 70, Turnov
Zobrazit na mapě


Vybavení ubytování 


Na mapách google
Google mapy


Předpověď počasí v regionu
Další tipy na ubytování

 

Bezplatná inzerce byty Ostrava prodej, pronájem. | Další odkazy

(c) 2008-2020 Katalog ubytování v České republice

      ubytovani@top99.cz