Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Penzion Krušný Ráj Vejprty

  Zpět na regionPenzion Krušný Ráj Vejprty

 
Foto ubytování


Ohodnoť toto ubytování

Vejprty

Penzion Krušný Ráj

Pension Krušný Ráj se nachází v obci České Hamry, nedaleko lyžařského areálu Klínovec,nejvyšší hory Krušných Hor. Nedaleko se nachází německé lyžařské středisko Oberwiesenthal. 600m od penzionu je pěší turistická stezka s hraničním přechodem do SRN.
Spolu s krásnou přírodou Krušných Hor, je zde mnoho míst, které stojí za Vaši návštěvu. Na nejvyšším bodě Krušných Hor, KLÍNOVCI, můžete obdivovat rozhlednu, pocházející z roku 1884. Krásy Krušných Hor si vychutnáte ve tři kilometry vzdáleném a nejvýše položeném německém městečku OBERWIESENTHAL. 600m od penzionu je pěší přechod do SRN a ve Vejprtech, 3km od penzionu, je hraniční přechod pro osobní auta, Bärenstein. 2km je letecké muzeum Kovářská (bitva nad Krušnohořím), 18km lázeňské město Jáchymov,kde se léčí pohybové ústrojí. Půjčovna horských kol, dětské hřiště, pěší túry, houbaření, venkovní grilování.
Návštěvníkům pensionu nabízíme ubytování v sedmi pokojích. 1x4 pokoj se soc.zařízením,1x2 pokoj se soc.zařízením,1x4 pokoj bez soc.zařízení,3x2 pokoj bez soc.zařízení, 1x2 pokoj bez soc. zařízení. Součástí penzionu je příjemná restaurace s výbornou kuchyní tradičních českých a zahraničních jídel. Pro ubytované je parkoviště u penzionu zdarma.

Cena za ubytování od :   180   do   230
 
letní ceny
Detail na webu
www.ceskehory.cz/krusny-raj

Nahlásit nefunkční odkaz
 
 
Adresa : České Hamry 18,431 91 Vejprty
Zobrazit na mapě


Vybavení ubytování 


Na mapách google
Google mapy


Předpověď počasí v regionu
Další tipy na ubytování

 

Bezplatná inzerce byty Ostrava prodej, pronájem. | Další odkazy

(c) 2008-2022 Katalog ubytování v České republice

      ubytovani@top99.cz