Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Biofarma Pod Hájkem - penzion a chalupa na farmě Horní Branná

  Zpět na regionBiofarma Pod Hájkem - penzion a chalupa na farmě Horní Branná

 
Foto ubytování


Ohodnoť toto ubytování

Horní Branná

Biofarma Pod Hájkem - penzion a chalupa na farmě

Nabízíme kvalitní ubytování v areálu ekologické farmy - v krásné obci Horní Branná - na úpatí Krkonoš. Obec se nachází mezi dvěma turistickými centry - městečkem Jilemnice a městem Vrchlabí.
Pro větší skupiny nabízíme pronájem celé rekreační chalupy s názvem Chata Pod Hájkem. Chata disponuje 16 ti lůžky v pěti ložnicích, společenskou místností a vlastní kuchyní.
Pro menší skupinky a náročnější klientelu nabízíme ubytování v rodinných apartmánových pokojích v Penzionu Pod Hájkem. Oba objekty jsou od sebe vzdáleny cca 50 m. V Penzionu Pod Hájkem poskytujeme ubytování se snídaní nebo polopenzí (lze domluvit i celodenní stravování)
V přízemí Penzionu je prostorná nekuřácká farmářská restaurace, určená ke stravování nejen hostů z Penzionu, ale i hostů z Chaty Pod Hájkem. Vaříme z lokálních surovin pravou domácí kuchyni, kterou ocení milovníci zdravé stravy i milovníci poctivého jídla z masa. Muží ocení fortelnou "chlapskou" stravu z hovězího masa, pro ženy jsou připravena jídla ze zeleniny, obilnin a pseudoobilnin, dětem uvaříme chutná lehká jídla z telecího masa. Maso je z faremního bio-chovu. Ostatní suroviny pocházejí převážně od dalších spřátelených farem.

Cena za ubytování od :   530   do   620
 
Cena je včetně snídaně.
Detail na webu
http://www.ubytovani-stravovani-krkonose.cz

Nahlásit nefunkční odkaz
 
 
Adresa : Horní Branná 117, 512 36 Horní Branná
Zobrazit na mapě


Vybavení ubytování


 


Na mapách google
Google mapy


Předpověď počasí v regionu
Další tipy na ubytování

 

ubytování v Třeboni | ubytování Třeboňsko | ubytování Třeboň | Bezplatná inzerce byty Ostrava prodej, pronájem. | Chirurgicka-ocel-stribro.cz | Bum Bum CAFE Pardubice | Penzion Třeboň | Wellness penziony | Další odkazy

(c) 2008-2018 Katalog ubytování v České republice

     ubytovani@top99.cz