Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Luha Luhačovice

  Zpět na regionHotel Luha Luhačovice

 


Ohodnoť toto ubytování

Luhačovice

Hotel Luha
Rezervuj ubytování

Hotel Luha se nachází na klidném místě v Luhačovicích. Kolem hotelu se rozkládá velký park, kde je dětské hřiště a hosté si tu mohou zahrát míčové hry. Okolní značené cyklostezky jsou ideální pro výlet na kole. Mini golfové hřiště je 100 metrů daleko od hotelu a Luhačovická přehrada okolo 800 metrů. Od 15. března 2013 bude v hotelu otevřeno lázeňské centrum s vířivkou, saunou a hydromasážními vanami. Na vyžádání budou k dispozici také masáže. Hotel Luha poskytuje ubytování v prostorných pokojích s koupelnou, posezením a balkonem, odkud je nádherný výhled na okolní krajinu. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi připojení k internetu a u hotelu je k dispozici parkoviště. Každé ráno se v hotelu podává kontinentální snídaně a je možné tu i poobědvat a povečeřet. V centru města, kam je to 500 metrů daleko, jsou obchody s potravinami. Necelé 2 minuty chůze od hotelu si hosté mohou zahrát tenis a bowling a stejně daleko je také autobusová zastávka. Hlavní autobusové a vlakové nádraží je 2 km daleko od hotelu a do Zlína a na hranici se Slovenskem je to 30 minut autem.

Cena za ubytování od :   není uvedeno    
 
 
 
Adresa : Jurkovičova alej 858, Luhačovice, 76326, Česká republika
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Předpověď počasí v regionuKontaktní formulář

  Jméno  
Poznámka:

Využijte možnosti kontaktovat provozovatele ubytování za účelem dotazu. Pokud máte jakékoliv dotazy k ubytování, nebo se chcete dotázat na obsazenost v termínu, vyplňte kontaktní formulář.

Všechny dotazy jsou automaticky rovnou odeslány na emailovou adresu provozovatele ubytování.

Pokud chcete získat bližší informace k ubytování, můžete též zkusit přejít přímo na webové stránky ubytování.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  6 2 8 6 1 6
   
     

     

Další tipy na ubytování

 

ubytování v Třeboni | ubytování Třeboňsko | ubytování Třeboň | Bezplatná inzerce byty Ostrava prodej, pronájem. | Chirurgicka-ocel-stribro.cz | Bum Bum CAFE Pardubice | Penzion Třeboň | Wellness penziony | Další odkazy

(c) 2008-2019 Katalog ubytování v České republice

     ubytovani@top99.cz