Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Chata Tokáň 84 Chřibská

  Zpět na regionChata Tokáň 84 Chřibská

 


Ohodnoť toto ubytování

Chřibská

Chata Tokáň 84
Rezervuj ubytování

Chata Tokáň 84 se nachází v národním parku České Švýcarsko, na křižovatce cyklistických a turistických stezek. Chata Tokáň 84 nabízí vlastní restauraci, kde se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně. Hosté si zde mohou zdarma zahrát kulečník, stolní tenis, volejbal, nohejbal a badminton. Chata ve švýcarském stylu byla postavená v roce 1932. Součástí je společenská místnost s kulečníky, dobře vybavený kuchyňský kout, 2 koupelny, 3 WC a samostatné ložnice. Tuto bývalou loveckou chatu obklopují lesy a do města Chřibská to máte 7 km. Zdarma je zde dostupné Wi-Fi i parkování. K zázemí patří také terasa se zahradou a posezení s grilem. Hosté si mohou zapůjčit kola, lyže a skútry, nebo relaxovat v přírodní sauně umístěné v jeskyni za chatou. Nejbližší obchod s potravinami máte v dosahu 6 km. Chata Tokáň 84 je vzdálená 12 km od lyžařského areálu Horní Podluží, 14 km od sjezdovek Jedlová a 30 km do lyžařského střediska Luž. V každém z těchto areálů naleznete lyžařskou školu i půjčovnu lyží. V letním období se hosté mohou zajet vykoupat do 4 km vzdálené Kyjovské přehrady nebo 6 km vzdáleného přírodního koupaliště Chřibská. Německé termální lázně Bad Schandau jsou odtud 25 km daleko. Na nejbližší autobusovou zastávku v Chřibské to máte 7 km a na vlakovou stanici pak 10 km.

Cena za ubytování od :   není uvedeno    
 
 
 
Adresa : Rynartice 84, Chřibská, 40716, Česká republika
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Předpověď počasí v regionuKontaktní formulář

  Jméno  
Poznámka:

Využijte možnosti kontaktovat provozovatele ubytování za účelem dotazu. Pokud máte jakékoliv dotazy k ubytování, nebo se chcete dotázat na obsazenost v termínu, vyplňte kontaktní formulář.

Všechny dotazy jsou automaticky rovnou odeslány na emailovou adresu provozovatele ubytování.

Pokud chcete získat bližší informace k ubytování, můžete též zkusit přejít přímo na webové stránky ubytování.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  4 0 5 6 1 6
   
     

     

Další tipy na ubytování

 

ubytování v Třeboni | ubytování Třeboňsko | ubytování Třeboň | Bezplatná inzerce byty Ostrava prodej, pronájem. | Chirurgicka-ocel-stribro.cz | Bum Bum CAFE Pardubice | Penzion Třeboň | Wellness penziony | Další odkazy

(c) 2008-2018 Katalog ubytování v České republice

     ubytovani@top99.cz