Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Union Louny

  Zpět na regionHotel Union Louny

 


Ohodnoť toto ubytování

Louny

Hotel Union
Rezervuj ubytování

Hotel Union se nachází v historickém centru města Louny, má vířivku, solnou jeskyni a za poplatek nabízí masáže. V hotelu se připravují tradiční česká jídla, ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi připojení k internetu a k dispozici je také parkoviště hlídané kamerami. Restaurace hotelu má venkovní terasu s grilem, kde mohou hosté posedět. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Všechny pokoje v hotelu Union mají TV a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Fén, varná konvice, mikrovlnná trouba a notebook jsou k dispozici na vyžádání a za poplatek. Ve vzdálenosti 50 metrů od hotelu se nachází obchod s potravinami. Hřiště na minigolf je od hotelu Union 100 metrů daleko a bowling, koupaliště se skluzavkami, nebo tenisové kurty jsou do 1 km daleko. Letiště v Rané, kde si můžete vyzkoušet paragliding, je 5 km daleko. Libochovický zámek je vzdálen 18 km. Autobusové a vlakové nádraží v Lounech jsou 500 metrů daleko.

Cena za ubytování od :   není uvedeno    
 
 
 
Adresa : Benese z Loun 139, Louny, 44001, Česká republika
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Předpověď počasí v regionuKontaktní formulář

  Jméno  
Poznámka:

Využijte možnosti kontaktovat provozovatele ubytování za účelem dotazu. Pokud máte jakékoliv dotazy k ubytování, nebo se chcete dotázat na obsazenost v termínu, vyplňte kontaktní formulář.

Všechny dotazy jsou automaticky rovnou odeslány na emailovou adresu provozovatele ubytování.

Pokud chcete získat bližší informace k ubytování, můžete též zkusit přejít přímo na webové stránky ubytování.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  7 4 0 1 0 8
   
     

     

Další tipy na ubytování

 

ubytování v Třeboni | ubytování Třeboňsko | ubytování Třeboň | Bezplatná inzerce byty Ostrava prodej, pronájem. | Chirurgicka-ocel-stribro.cz | Bum Bum CAFE Pardubice | Penzion Třeboň | Wellness penziony | Další odkazy

(c) 2008-2019 Katalog ubytování v České republice

     ubytovani@top99.cz