Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Ubytování EUROKLASIK, Příbor - Skotnice

  Zpět na regionUbytování EUROKLASIK, Příbor - Skotnice

 
Foto ubytování


Ohodnoť toto ubytování

Příbor

Ubytování EUROKLASIK, Příbor - Skotnice

Ubytovna EUROKLASIK - Skotnice u Příbora. Scháníte ubytovnu v blízkosti mezinárodního letiště Ostrava - Mošnov? Hledáte výhodné krátko i dlouhodobé ubytování pro více osob? V naší ubytovně vám nabízíme ubytování v jedno-, dvou-, tří-, čtyř-, a pěti- lůžkových pokojích. Objekt je po celkové rekonstrukci a nabízí vám možnost klidného a pohodlného bydlení. Samozřejmostí je kvalitní úklidový servis a pravidelná výměna ložního prádla. UBYTOVNA - EUROKLASIK vám nabídne komfort a odpočinek za skvělé ceny. Umístění: V obci Skotnice v Poodří, 3 km od obce Mošnov (mezinárodní letiště Ostrava-Mošnov 3 km). a 2 km od města Příbora. Autobusová zastávka 50 m, restaurace u Žabáka 300 m, železniční zastávka Skotnice 150 m. Dětské hřiště s herními prvky, fotbalové hřiště. Sociální zařízení: 5 x WC, 4 x sprcha,1 x vana, 3 x pisoár. Vybavení: Sporák, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, TV, WIFI. Těšíme se na Vaši návštěvu !!!

Kontakt: tel: 603 813 098,
608 877 275,
e-mail: chytil.libor@seznam.cz

Cena za ubytování od :   160   do   350
 
1 noc 350 Kč/os, 2-4 noci 230 Kč/os/noc, 5-14 nocí 200 Kč/os/noc, 15 a více nocí
Detail na webu
www.ubytovanimosnov.cz

Nahlásit nefunkční odkaz
 
 
Adresa : Psč: 742 58 Skotnice č.12
Zobrazit na mapě

Poznámka :
Sportovní možnosti v okolí: bazén venkovní, bazén vnitřní, cyklostezky, fitness, posilovna, In-line bruslení, jachting, windsurfing, koupání řeka, jezero, kulečník, billiard, létání, minigolf, motokáry, solárium, sportovní hala, squash, střelnice, tenisový kurt.

Vybavení ubytování 


Na mapách google
Google mapy


Předpověď počasí v regionu
Další tipy na ubytování

 

ubytování v Třeboni | ubytování Třeboňsko | ubytování Třeboň | Bezplatná inzerce byty Ostrava prodej, pronájem. | Chirurgicka-ocel-stribro.cz | Bum Bum CAFE Pardubice | Penzion Třeboň | Wellness penziony | Další odkazy

(c) 2008-2018 Katalog ubytování v České republice

     ubytovani@top99.cz