Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

BeachPub Sokolák Brno

  Zpět na regionBeachPub Sokolák Brno

 
Foto ubytování


Ohodnoť toto ubytování

Brno

BeachPub Sokolák
Rezervuj ubytování

Máte-li rádi Brněnskou přehradu a beach volejbal, pak jistě znáte sportovní areál na Sokolském koupališti. Na šesti nejkvalitnějších beachových kurtech se uskutečňují jak hobby turnaje nebo firemní akce, tak i vrcholové soutěže na úrovni Světového poháru v beach volejbale. Dále si u nás můžete zahrát badminton, beach tenis nebo beach fotbal. K dispozici je restaurace s kuchyní a příjemná letní terasa. K ubytování slouží 8 pokojů s celkovou kapacitou 30 lůžek. Areál je ideálním místem jak pro sportovní vyžití, tak pro firemní setkání, teambuilding, pro pořádání letních kulturních akcí, koncertů, minifestivalů, rodinných oslav i svateb. Využíváme našich zkušeností získaných v Hotelu Pavlov na Pálavě, který naše společnost Pavlof s.r.o. provozuje od roku 2006. Těšíme se na Vás!

Pokoje
K dispozici je 8 pokojů turistického typu, pokoje jsou 3 - 5ti lůžkové.
Celkem můžeme ubytovat až 30 osob.

Sportovní zařízení
Brněnská přehrada (v brněnské hantýrce nazývána jako Prýgl) je také významnou oblastí sportu. Po obou stranách je lemována rozlehlými lesy a nabízí tak příležitost nejenom ke koupání a vodním sportům, ale i k turistice a cykloturistice. Na Sokolském koupališti se nachází středisko plážového volejbalu. Areál nabízí 6 beach kurtů, dále 1 kurt na beach tenis a 1 kurt na badminton. V okolí pod Kozí horkou najdete areál Lodních sportů, v prostoru mezi přístavem Bystrc a přehradní hrází jsou postaveny loděnice Jachtklubu Brno. Častým cílem výletníků je také hrad Veveří, který se tyčí na skále nedaleko Veverské Bítýšky.

Cena za ubytování od :   200    
 
Ceny jsou uvedeny za lůžko
Detail na webu
BeachPub Sokolák

Nahlásit nefunkční odkaz
 
 
Adresa : Brněnská přehrada, Hrázní ulice, Brno, 635 00
Zobrazit na mapě


Vybavení ubytování


 


Na mapách google
Google mapy


Předpověď počasí v regionuKontaktní formulář

  Jméno  
Poznámka:

Využijte možnosti kontaktovat provozovatele ubytování za účelem dotazu. Pokud máte jakékoliv dotazy k ubytování, nebo se chcete dotázat na obsazenost v termínu, vyplňte kontaktní formulář.

Všechny dotazy jsou automaticky rovnou odeslány na emailovou adresu provozovatele ubytování.

Pokud chcete získat bližší informace k ubytování, můžete též zkusit přejít přímo na webové stránky ubytování.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  5 6 6 2 4 6
   
     

     

Další tipy na ubytování

 

ubytování v Třeboni | ubytování Třeboňsko | ubytování Třeboň | Bezplatná inzerce byty Ostrava prodej, pronájem. | Chirurgicka-ocel-stribro.cz | Bum Bum CAFE Pardubice | Penzion Třeboň | Wellness penziony | Další odkazy

(c) 2008-2018 Katalog ubytování v České republice

     ubytovani@top99.cz