Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Rekreační středisko Miletín

  Zpět na regionRekreační středisko Miletín

 
Foto ubytování


Ohodnoť toto ubytování

Miletín

Rekreační středisko Miletín

Rekreační středisko Miletín se nachází v malebném městečku Miletín v Královéhradeckém kraji s kapacitou 120 osob. Svým charakterem je Miletín určen pro letní dětské tábory a školní výlety a kurzy.
Útočištěm letních táborů se stává rekreační středisko Miletín přes letní prázdniny. Mimo toto období je areál využíván pro školní výlety, školy v přírodě, adaptační a sportovní kurzy a také pro rodiny a firmy. Areál je tedy spíše určen pro větší skupiny, ale to nevylučuje možnost využití areálu i menším skupinám (na základě individuální domluvy).
Vybavení areálu:
Areál se skládá ze zděné budovy, kde se nachází vybavená kuchyně s jídelnou, nově zrekonstruovaným sociálním zařízením (toalety, sprchy, umývárna) a třemi pokoji s vlastním sociálním zařízením. V areálu jek dispozici 28 čtyřlůžkových chatek, dvě menší klubovny a jedna velká společenská místnost. Pod chatičkami se rozprostírá velká louka s ohništěm. Jen pár kroků od areálu je možnost navštívit krásné místní koupaliště s beach-volejbalovými kurty a občerstvením. K dispozici je i obecní víceúčelové hřiště s umělým povrchem. Možnosti zapůjčení skákacího hradu, sportovního vybavení (fotbalové a volejbalové balony, házecí talíře, baseballové pálky a mnoho dalších).
Turistická místa v okolí:
Naučná stezka K. J. Erbena v jeho rodném městečku Miletín, Miletínský zámkem, vrcholek Zvičina , zoologická zahrada ve Dvoře Králové nad Labem (13 km), Hořice (6 km), hrad Pecka (12 km), lázeňské město Lázně Bělohrad (8km), přírodní památka Kalské údolí (6 km).
Ubytování:
Zděná budova : 8 míst
Chatky: 112 míst
Kapacita areálu 120 míst.
Ceny:
Ubytování 1. osoby bez stravování = 110Kč/den
Ubytování 1. osoby + stravování (plná penze) = 235 kč – dítě/den
Ubytování 1. osoby + stravování (plná penze) = 250 kč – dospělý/den
Cena pronájmu celého areálu na základě DOHODY.
Poskytujeme služby školám a firmám. Pro školy nabízíme pořádání adaptačních, sportovních kurzů a škol v přírodě. Firmám nabízíme pořádání firemních večírků a teambuildingů.
V případě zájmu o cenovou kalkulaci stačí napsat na rzborek@seznam.cz a následně Vám bude zaslána cenová nabídka pronájmu areálu či akcí a kurzů.

Cena za ubytování od :   110   do   250
 
110kč bez stravy/osoba na den, 250 kč plná penze/osoba na den.
Detail na webu
http://rzmiletin.mypage.cz/

Nahlásit nefunkční odkaz
 
 
Adresa :
Zobrazit na mapě

Poznámka :
Poskytujeme služby školám a firmám. Pro školy nabízíme pořádání adaptačních, sportovních kurzů a škol v přírodě. Firmám nabízíme pořádání firemních večírků a teambuildingů. V případě zájmu o cenovou kalkulaci stačí napsat na rzborek@seznam.cz a následně Vám bude zaslána cenová nabídka pronájmu areálu či akcí a kurzů. Do předmětu emailu prosím napište: RS Miletín.

Vybavení ubytování


 


Na mapách google
Google mapy


Předpověď počasí v regionu
Další tipy na ubytování

 

ubytování v Třeboni | ubytování Třeboňsko | ubytování Třeboň | Bezplatná inzerce byty Ostrava prodej, pronájem. | Chirurgicka-ocel-stribro.cz | Bum Bum CAFE Pardubice | Penzion Třeboň | Wellness penziony | Další odkazy

(c) 2008-2019 Katalog ubytování v České republice

     ubytovani@top99.cz