Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Rekreační středisko Borek Miletín

  Zpět na regionRekreační středisko Borek Miletín

 
Foto ubytování


Ohodnoť toto ubytování

Miletín

Rekreační středisko Borek

Rekreační středisko Borek leží v klidném prostředí obklopeno přírodou v Jičínském okrese nedaleko lázeňského města Lázně Bělohrad. Vhodné pro letní tábory a školy s kapacitou až 180 osob.

Útočištěm letních táborů se stává rekreační středisko Borek přes letní prázdniny. Mimo toto období je areál využíván pro školní výlety, školy v přírodě, adaptační a sportovní kurzy a také pro rodiny a firmy. Areál je tedy spíše určen pro větší skupiny, ale to nevylučuje možnost využití areálu i menším skupinám (na základě individuální domluvy).

Vybavení areálu:
Areál se skládá ze zděné budovy, kde se v přízemí nachází vybavená velkokapacitní kuchyň s jídelnou a sociálním vybavením (toalety, sprchy, umývárna). V prvním patře jsou pokoje, marodka a zastřešená terasa. Součástí areálu je 25 chatiček a sestava unimobuněk, která obsahuje 20 ubytovacích míst, dvě společenské místnosti a toaletu se sprchami. Další společenská místnost se nachází hned vedle vlastního koupaliště, pár desítek metrů od hlavní zděné budovy. Součástí každé společenské místnosti je tabule. V bezprostřední blízkosti koupaliště se nachází volejbalové hřiště, ohniště, louky, které se využívají na fotbalové hřiště a další aktivity. Možnosti zapůjčení skákacího hradu, grilu, sportovního vybavení (fotbalové a volejbalové balony, házecí talíře, baseballové pálky a mnoho dalších). Připojení k internetu přes wi-fi síť.

Turistická místa v okolí:
Hrad Pecka (5 km), Hrádek u Lázní Bělohrad (4 km), Hrad u Bezníku (2 km), lázeňské město Lázně Bělohrad (5 km), vrcholek Zvičina (10 km), naučná stezka K. J. Erbena v jeho rodném městečku Miletín (5 km), přírodní památka Kalské údolí (1 km), zoologická zahrada ve Dvoře Králové nad Labem(17 km).

Ubytování:
Zděná budova: 60 míst
Unimobuňky: 20 míst
Chatičky: 100 míst
Kapacita areálu 180 míst.

Ceny:
Ubytování 1. osoby bez stravování = 110Kč/den
Ubytování 1. osoby + stravování (plná penze) = 235 kč – dítě/den
Ubytování 1. osoby + stravování (plná penze) = 250 kč – dospělý/den
Cena pronájmu celého areálu na základě DOHODY.

Poskytujeme služby školám a firmám. Pro školy nabízíme pořádání adaptačních, sportovních kurzů a škol v přírodě. Firmám nabízíme pořádání firemních večírků a teambuildingů.
V případě zájmu o cenovou kalkulaci stačí napsat na rzborek@seznam.cz a následně Vám bude zaslána cenová nabídka pronájmu areálu či akcí a kurzů. Prosím do předmětu emailu uveďte: Rekreační středisko Borek".

Cena za ubytování od :   110   do   250
 

Detail na webu
http://www.eborek.cz

Nahlásit nefunkční odkaz
 
 
Adresa :
Zobrazit na mapě


Vybavení ubytování 


Na mapách google
Google mapy


Předpověď počasí v regionu
Další tipy na ubytování

 

ubytování v Třeboni | ubytování Třeboňsko | ubytování Třeboň | Bezplatná inzerce byty Ostrava prodej, pronájem. | Chirurgicka-ocel-stribro.cz | Bum Bum CAFE Pardubice | Penzion Třeboň | Wellness penziony | Další odkazy

(c) 2008-2018 Katalog ubytování v České republice

     ubytovani@top99.cz